סוגי משרדים: מופע של אדם אחד – משרד ביתי.

אם אתה רק מתחיל לצאת, משרד ביתי עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך, מכיוון שהוא יכול להיות דרך יעילה לאזן בין עלויות, יעילות ויכולות.
היתרונות של משרד ביתי:
תזמון וגמישות. אם אתה צריך להביא את ילדיך לבית הספר עד 8:30 בבוקר, אתה יכול לקום, לעבוד במשך שעה ואז לקחת. כשאין לך נסיעה, אתה נהנה מגמישות מוגברת והיכולת לתזמן את היום שלך סביב הצרכים שלך והצרכים של הלקוחות שלך.
הטבות מס וחיסכון בעלויות. אם אתה זכאי, אתה יכול לנכות חלק מהוצאות הבית כנגד הכנסות העסק שלך. למשרד ביתי יש גם את היתרון המובהק של הורדת עלויות ההפעלה על ידי ביטול שכר דירה למשרדים.

העבודה שלך זמינה תמיד. אם אתה מקבל שיחה בשעה 20:00 וצריך נתונים ממחשב העבודה שלך, זה תמיד זמין.
אתגרי משרד ביתי:
יכולות שכירה מוגבלות. בעוד שמשרד ביתי עשוי להיות מושלם עבור העוסק היחיד, זה יכול להיות קשה להעסיק עובדים. יתכן שתוכל להתאים לעובד אחד, אולי שניים, בביתך, אך אתה מאבד פרטיות כתוצאה מכך. כשאתה גדל, סביר להניח שתצטרך למצוא מיקום חדש.

חוסר "מרחב מקצועי" להפגש עם לקוחות:
פגישה עם לקוחות יכולה להיות קשה כשאתה עובד מבית המגורים הפרטי שלך. האם יש לך שטח שהוקצה לישיבות לקוחות? האם ניתן לקבוע את הפגישות שלך בחללים משותפים, כמו בתי קפה?
חוסר גבולות וחוסר יכולת לעזוב. שחיקה היא הגרועה ביותר. כשאתה עובד בבית אתה כל הזמן בבית. אתה גר בבית, עובד בבית וישן בבית.
הסתגרות זו יכולה לגרום ללחץ וחרדה מיותרים. האם אתה יכול לנוח בשעות החופשה שלך בידיעה שיש לך פרויקט לא גמור דלת אחת למטה?