"שילוב של עתיק עם חדש, בניה מודרנית לצד שכונה ירושלמית ציורית"

המגדל

המגדל של יהודה רחמים, בולט בטופוגרפיה הייחודית שלו. על צלע הר הפתוח לארבעה כיווני אוויר של נוף ירושלמי נדיר הפונה למערב ירושלים עד מבשרת. טובל בירק ואורנים, צמוד לשמורת טבע ירוקה עתיקה. כאן הולכת ומסתיימת בנייתו של הפרוייקט הנחשק ״נוף עין כרם״.

הגג

הגג בפנטהאוז בקומה 15 במגדל זו הפסגה. חוויה קסומה של נוף ירושלמי עוצר נשימה הנושק לשמים, בשילוב האויר המשכר נותנים את הטון לחוויית מגורים מסוג שאין בשום מקום אחר.

הסיפור

סיפור אהבה ירושלמי, מביא לפרוייקט ״נוף עין כרם״ אנשים שבאים מאהבה. שילוב של עתיק עם חדש, בניה מודרנית לצד שכונה ירושלמית ציורית, נוף בראשית קסום ושמורת טבע צמודה, המעניקים אווירה נעימה ושלווה בתוך שאון העיר.

ארכיטקטורה

ארכיטקטורה גבוהה תוך מתן דגש לפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. שילוב מנצח נוסף בין האדריכל הנודע אמציה אהרנסון עם חברת "יהודה רחמים בע"מ" הביאו לעולם יצירת מופת בדמות הפנטהאוזים המיוחדים ב"נוף עין כרם". פרטי אבן מיוחדים, חלונות במפתחים גדולים, חללים מרווחים, תקרות גבוהות ועוד הם רק המעטפת לגימור פנים מושלם ומוקפד בפנטהאוז החלומות שלך.

המיקום

המיקום הייחודי מבטיח לפרוייקט ״נוף עין כרם״ נגישות גבוהה.
ממזרח – הרכבת הקלה ההולכת ומוקמת לנגד עינינו עם תחנה ממש לרגלי המגדל. ממערב – האפשרות ליציאה מהירה מהעיר בלי פקקים. שילוב ייחודי של חיים בלב העיר ונגישות לכל מקום, עם סביבה כפרית וירוקה בעין כרם הנוסטלגית.

שני פנטהאוזים אחרונים למכירה

גלריה

התחדשות עירונית לפרוייקטים שלנו
נגן וידאו

פנטהאוזים נדירים למכירה

במרומי המגדל, תמצאו את שני הפנטהאוזים המיוחדים שלנו,
כשבאחד מהם יש בריכה המשקיפה אל הנוף עוצר
הנשימה של הרי ירושלים.
הפנטהאוזים מתאפיינים ברמת מפרט גבוהה מאוד,
תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים, כבשאר הדירות במגדל.

פרטי התקשרות:
המשווק: ורדית: 050-3533390 |  8796*

צרו קשר