אודות

אודות יהודה רחמים
חברה לבנין בע"מ

יהודה רחמים חברה לבנין בע"מ הינה חברה קבלנית משפחתית וותיקה ובעלת ניסיון רב ביזום, תכנון ובניה של פרוייקטי נדל"ן בתחומי המגורים, המסחר והמשרדים והתחדשות עירונית. כל זאת תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר ומעורבות אישית של ההנהלה בכל שלבי הפרויקט. לחברה מוניטין רב של בניה מקצועית ואיכותית מאוד שהנם תוצאה של הגדרת ההנהלה את שביעת רצון הלקוחות כמטרת העל של החברה. כל אלה באים לידי ביטוי בעובדה המרשימה שהיא לא נתבעה מאז היווסדה.
יהודה רחמים אף קיבל את אות יקיר הקבלנים, ותעודת הוקרה מארגון הקבלנים.

החברה יוזמת ומבצעת פרוייקטים רבים ומגוונים בכל רחבי הארץ ופעילות הליבה הנה באזור ירושלים והסביבה. בנוסף לבניה חדשה, עוסקת החברה באופן אינטנסיבי בתחום ההתחדשות העירונית, הן בפרויקטים של תמ"א 38 והן בפינוי בינוי ובאמתחתה צבר של מאות יח"ד רבות בשלבי תכנון וביצוע שונים. כל שרשרת התהליכים, משלב איתור ומיפוי הפרויקטים, דרך תיאום התכנון, הבניה ותיאום הביצוע ועד שלב השיווק והמכירות מתבצעת IN HOUSE ומבטיחה את איכות המוצר הסופי.
החברה נהנית מאיתנות פיננסית ודירוג אשראי גבוה ומשתפת פעולה עם כל הבנקים הגדולים בישראל, לרוב בדרך של ליווי פיננסי.

מאז שנת 2018 ועד היום החברה מדורגת בין 100 החברות המובילות בתחומה במדד DUNS 100 של חברת הדירוג הבינלאומית דן אנד ברדסטריט. בנוסף מחזיקה החברה בחותם האמינות של מדד DUNSGUIDE.

מהרגע שהדייר חתם חוזה אצלנו, יש לו שקט נפשי שכל ההתחייבויות יקוימו על הצד הטוב ביותר.

חברה משפחתית

יהודה רחמים, מייסד ומנכ"ל החברה, עוסק בתחום הבניה מעל 40 שנה ויסד את החברה אשר מקום משכנה בירושלים ב-1992 לאחר שכבר צבר ניסיון רב בענף הבניה והפיתוח. בניו אריאל ועמיעד הצטרפו אליו לאחר שירותם הצבאי המשמעותי ולימודיהם האקדמאים והפכו לשותפיו הנאמנים להובלת החברה לשמה הטוב אשר בה היא נמצאת.
אבן יסוד בחברה הנה הקשר האישי בין כל צוות ההנהלה ללקוחות ולספקים השונים. התוצאה הישירה מחד, הנה שדרת ספקים ונותני שירותים יציבה ודי קבועה במשך עשרות שנים המתלווה כחלק אינטגראלי מפעילותה העסקית של החברה ומאידך רוכשי דירות רבים השבים ורוכשים לעצמם או לב"ב דירות נוספות בפרויקטים החדשים.
יהודה מוכר כמומחה בעל שם בתחום התכנון היעיל והפונקציונאלי ומעורב לפרטים בשלבי היווצרותו של פרויקט חדש. בנוסף, הוא המוביל את כל מערך ההתחדשות העירונית אשר תפס בשנים האחרונות נתח משמעותי בפעילו העסקית. בהנהגתו פועל צוות התחדשות עירונית הכולל מהנדסים, אדריכלים, משפטנים ומארגנים, ומלווה את כל הפעילות בתחום זה החל מהמגע והקשר הישיר והבלתי אמצעי עם בעלי הדירות דרך התכנון וקבלת האישורים הסטטוטוריים עד להעברת המשך הטיפול למחלקת ההנדסה ומחלקת המכירות.
אריאל הנו שמאי מקרקעין מוסמך ובעל תואר במנע"ס, משמש סמנכ"ל הכספים של החברה ואחראי על מערכת הכספים לרבות התקשרות עם הבנקים בהסכמי ליווי וכן אחראי לכל המערך המשפטי בחברה.
עמיעד, הצטרף לחברה בסיום שירות הקבע אותו (רס"ן במיל') ולימודי ההנדסה ומשמש סמנכ"ל ביצוע. עמיעד מוביל את כל מערך התכנון והביצוע בחברה ביחד עם צוות מהנדסים והנדסאים הכפופים לו.

צוות מנצח

אחד מהגורמים הבולטים להצלחה שלנו, כזה שהולך איתנו שנים, זה ההון האנושי המגוון והמיוחד שמאפיין את חברתנו.
החל ממקצועיות מהשורה הראשונה, דרך סבלנות והקשבה וכלה באכפתיות ומסירות לכל לקוח בפרט ולחברה בכלל.
ישיבות צוות אצלנו הן הנאה מקצועית, אינטלקטואלית ואנושית צרופה.
נותני השירותים לחברתנו נהנים מאוד לעבוד איתנו, וזה מקור אנרגיה חיובית לפעילות ברוכה.
תודה לצוות היקר שאיתנו, בלעדיכם זה לא היה קורה!

בין אנשי המקצוע תוכלו למצוא אצלנו: מהנדסים, מנהל כספים, מהנדסי ביצוע, מנהלי עבודה, אחראי התחדשות עירונית ועוד, כאשר מה שמנחה את כולם ועומד בראש מעייניהם זה קודם כל הלקוח. כולנו עושים הכל בשביל שירגיש שהוא בידיים טובות, ושיש לו על מי לסמוך.

עשרת הדיברות של יהודה רחמים בע"מ:
– בטיחות וביטחון במקסימום.
– הלקוח בתחושה שהוא בידיים טובות.
– מקצועיות מהדרגה הראשונה.
– כל הצדדים יוצאים תמיד מרוצים.
– דיוק מקסימאלי בביצוע.
– הקפדה על כל פרט ופרט.
– אמינות ועמידה במילה – זה המוטו שלנו.
– כולם מרגישים בבית.
– עמידה בלו"ז. הכל חייב לתקתק.
– זריזות ומהירות ביצוע, תוך שימור האיכות.

תעודות הוקרה
לחצו על התמונות >>

לפרופיל החברה
לחצו על התמונות >>